Swoje wyjątkowe efekty kosmetyki laboratorio di olio zawdzięczają odpowiednim kompozycjom olei kosmetycznych oraz innych składników naturalnych. Nasze kosmetyki posiadają w swoich składach oleje ze wszystkich zakątków świata. Dbamy o to aby nasze kosmetyki zawierały niemal w 100% produkty pochodzenia naturalnego, a znaczną ich część stanowiły składniki organiczne. Nie dodajemy sztucznych barwników, ani substancji zapachowych. Kolor pochodzi wyłącznie z zawartych w produkcie składników, a zapach z organicznych olejków eterycznych. Poznaj wyjątkowe właściwości olei kosmetycznych i naszych produktów je zawierających.

Naturalne składniki z całego świata

Świetny naturalny skład jest dla nas najważniejszy. Nasze składniki sprowadzane są z całego świata. Podczas doboru składników zwracamy uwagę aby były one pochodzenia naturalnego, a często aby również pochodziły z upraw organicznych.

Opakowania przyjazne środowisku

Wybierając opakowania stawiamy na te które nadają się do recyklingu, dlatego nasze kosmetyki dostępne są w szklanych słoikach lub papierowych torebkach ECO Doypack. Do wysyłki stosujemy teksturowe pudełka i wypełniacz z drewna.